KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223305

nr 1722 3305

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 67. Olja på pannå, 48x69 cm, yttermått inklusive ram: 61x81

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:31:24