KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223305
nr 1722 3305
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 67. Olja på pannå, 48x69 cm, yttermått inklusive ram: 61x81
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:31:24
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)